פסח

שלום לכבוד הרב
ברשותי קמחים המופקים מתירס, טף, חומוס, ועוד קטניות. על האריזה נכתב ללא גלוטן, חשוב להדגיש כי קמחים אלו נרכשו בחנות למוצרי טבע המשווקת מוצרים ללא גלוטן. האם אפשר להשאירם בצנעה לאחר הפסח ,אין עליהם הכשר לפסח או שמא עלי לבערם? תודה

שו"ת |

מוצרים נבחרים

מחיר: 
90.00₪
מחיר: 
90.00₪
מחיר: 
30.00₪
דברי הגות בשירה לספר משלי
מחיר: 
50.00₪
תרגום חדש עברי מודרני
מחיר: 
60.00₪