שאלות שונות5
1 מה ההבדל בין טבק ירוק שלועסים אותו לבין גת שלועסים אותו מבחינת שביעית?
הרי שניהם משמשים רק ללעיסה.
למה זה בגישה אחרת לגמרי?
2 לגבי תוספי תזונה - מה הדין שלהם אם הם מדברים לא כשרים? האם מותר לאכול אותם? ואם זה קפסולות?
כנהר שלום,
האם ישנה בעיה לאכול פירות וירקות הקדושים בקדושת שביעית שנעשתה בהם סחורה?
זה שעשה סחורה בפירות שביעית עבר עבירה, אבל הפירות מותרים באכילה, בקדושת שביעית.